Publications Office of the EU
Suministro de combustible gasóleo C al Centro Doctor Esquerdo de la Diputación Provincial de Alicante - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de combustible gasóleo C al Centro Doctor Esquerdo de la Diputación Provincial de Alicante

  • Uverejnené
    02/08/2024
  • Rok
    10/09/2024
  • Odpiranje ponudb
    24/09/2024
  • Oddano
    20/12/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Pleno de la Diputación Provincial de Alicante
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09134000 Plinska olja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,944,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
S6O-218/2024
Opis

Según se establece en el pliego de prescripciones técnicas

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
required
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/09/2024 09:30
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Criterio único: Menor precio.
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
1,944,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka: 28045
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.