Publications Office of the EU
Nemčija-Bad Homburg: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Bad Homburg: Gradbena dela

  • Uverejnené
    01/03/2023
  • Rok
    03/04/2023
  • Odpiranje ponudb
    03/04/2023
  • Oddano
    09/05/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Deutsches Jugendherbergswerk
Kraj izvajanja
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Naslov kupca
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,520,533.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,482,610.50 EUR
Referenčna številka ponudbe
23-04-03-1000
Opis

Das Deutsche Jugendherbergswerk (Landesverband Hessen e. V.) beabsichtigt die bestehende Jugendherberge vollständig und komplett abzubrechen. Ein Neubau der Jugendherberge soll bis ca. August 2025 fertiggestellt sein.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YJV6FJR
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/04/2023 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,520,533.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
2,482,610.50 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Fritz Meyer GmbH
Poštni naslov: Schlossplatz 1a
Kraj: Altenkirchen
Poštna številka: 57610
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.