Publications Office of the EU
F-Rouen: Gradbena dela na stavbah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Rouen: Gradbena dela na stavbah

  • Oddano
    17/10/2011
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45210000 Gradbena dela na stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,061,832.72 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis
Ni na voljo
Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,061,832.72 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Eiffage Construction
Poštni naslov: 6 rue Jean Rostand, BP 242
Kraj: Petit-Quevilly
Poštna številka: 76142
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.