Publications Office of the EU
KONCESIJA DELA ZA OZNAČEVANJE, IZDELAVO, DELOVANJE IN VZDRŽEVANJE FOTOVOLTANIŠKIH ELEKTRIČNIH SREDIŠČ NA LAC SAINT-LOUIS SITES IN KAVANNSKIH DOGODKIH - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

KONCESIJA DELA ZA OZNAČEVANJE, IZDELAVO, DELOVANJE IN VZDRŽEVANJE FOTOVOLTANIŠKIH ELEKTRIČNIH SREDIŠČ NA LAC SAINT-LOUIS SITES IN KAVANNSKIH DOGODKIH

  • Uverejnené
    06/03/2025
  • Rok
    30/04/2025
  • Oddano
    17/12/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ville de Monceau-les-Mines
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45261215 Krovska dela s solarnimi ploščami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
25,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
25CT004
Opis

KONCESIJA DELA ZA OZNAČEVANJE, IZDELAVO, DELOVANJE IN VZDRŽEVANJE FOTOVOLTANIŠKIH ELEKTRIČNIH SREDIŠČ NA LAC SAINT-LOUIS SITES IN KAVANNSKIH DOGODKIH

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://marches.ternum-bfc.fr/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://marches.ternum-bfc.fr/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Qualité des moyens techniques et humains dédiés au projet
Ponder (odstotek, točno) : 20
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: Qualité de l'offre financière
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Qualité de la proposition technique
Ponder (odstotek, točno) : 20
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Qualité environnementale et sociale de l'offre
Ponder (odstotek, točno) : 20
Ocenjena vrednost
25,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Groupement SEM SELER/GEG ENeR
Poštni naslov:
Kraj: MACON
Poštna številka: 71000
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.