Publications Office of the EU
Nizozemska-Rotterdam: Parkirne ure - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nizozemska-Rotterdam: Parkirne ure

  • Uverejnené
    27/07/2012
  • Rok
    03/09/2012
  • Odpiranje ponudb
    03/09/2012
  • Oddano
    08/01/2013
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gemeente Rotterdam
Kraj izvajanja
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38730000 Parkirne ure
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
1970712.BN.00007-2
Opis

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/09/2012 10:05
Kraj izvajanja
oznaka CPV

38730000 - Parkirne ure

51210000 - Storitve inštalacije merilne opreme

34000000 - Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet

51200000 - Storitve inštalacije opreme za merjenje, kontrolo, preskušanje in navigacijo

98351000 - Storitve upravljanja parkirišč in parkirnih hiš

98350000 - Storitve javnih objektov

34926000 - Oprema za nadzor in upravljanje parkirnih prostorov

98000000 - Druge javne, skupne in osebne storitve

98300000 - Razne storitve

51000000 - Storitve inštalacije (razen programske opreme)

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Schmit Parkeersystemen BV
Poštni naslov: Platinastraat 65
Kraj: Zoetermeer
Poštna številka: 2718 SZ
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.