Publications Office of the EU
Portugalska-Amadora: Kmetijski, ribiški, gozdarski in z njimi povezani proizvodi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Amadora: Kmetijski, ribiški, gozdarski in z njimi povezani proizvodi

  • Uverejnené
    20/07/2022
  • Rok
    15/08/2022
  • Odpiranje ponudb
    16/08/2022
  • Oddano
    06/10/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Estado Maior da Força Aérea
Kraj izvajanja
NUTS code: PT Portugal
Naslov kupca
NUTS code: PT Portugal
Gospodarska panoga (glavna CPV)
03000000 Kmetijski, ribiški, gozdarski in z njimi povezani proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,765,541.29 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Estado Maior da Força Aérea
Nacionalna registracijska številka: 600010686
Poštni naslov: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Kraj: Amadora
Koda NUTS: PT
Poštna številka: 2614-506
Krajina: PRT
Glavni naslov: www.emfa.pt
Po elektronski pošti:
www.acingov.pt
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/08/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
3,765,541.29 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: UPAL, União Panificadora da Amadora
Poštni naslov: R. Luís de Camões 25
Kraj: Amadora
Poštna številka: 2610-091
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.