Publications Office of the EU
Nemčija-Berlin: Storitve, povezane s programsko opremo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Berlin: Storitve, povezane s programsko opremo

  • Uverejnené
    29/04/2022
  • Rok
    27/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    27/05/2022
  • Oddano
    13/06/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Charité Universitätsmedizin Berlin
Kraj izvajanja
NUTS code: DE30 Berlin
Naslov kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
AL 34/22
Opis

Die Charité - Universitätsmedizin Berlin, Charitéplatz 1, 10117 Berlin veröffentlicht ein Vergabeverfahren, dessen Ausschreibungsgegenstand der Abschluss eines Rahmenvertrages über SAP-Beratungs- und Projektentwicklungsleistungen in den SAP-Modulen CO, BW, Netweaver Portal, BO, FI, MM, SD, SRM, HCM, IS-H, PaPM, UI5/FIORI ist.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabeplattform.charite.de?tid=09f8c4fa010122076bbc6402dce9ecb9
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/05/2022 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SAP Deutschland SE & Co. KG
Poštni naslov: Tesdorpfstraße 8
Kraj: Hamburg
Poštna številka: 20148
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.