Publications Office of the EU
Italija-Bari: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Italija-Bari: Gradbena dela

  • Uverejnené
    12/09/2015
  • Rok
    09/11/2015
  • Oddano
    18/04/2016
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Agenzia Regionale per la Casa e l'Abitare — ARCA Puglia Centrale
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
12,913,852.24 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
11,581,073.04 EUR
Referenčna številka ponudbe
638589DAF
Opis

Comune di Bari quartiere San Girolamo — Lavori di costruzione di n. 1 fabbricato per complessivi n. 106 alloggi ERP.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
12,913,852.24 EUR
Končna pogodbena vrednost
11,581,073.04 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Consorzio Italiano Costruzioni Manutenzioni (Cons Ital)
Poštni naslov: Via Calzoni 1/3
Kraj: Bologna
Poštna številka: 40128
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.