Publications Office of the EU
Nemčija-Freiburg im Breisgau: Lesarska dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Freiburg im Breisgau: Lesarska dela

  • Uverejnené
    12/11/2016
  • Rok
    13/12/2016
  • Odpiranje ponudb
    13/12/2016
  • Oddano
    01/02/2017
  • Danes
    07/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Kraj izvajanja
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Naslov kupca
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45422100 Lesarska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
962,065.50 EUR
Referenčna številka ponudbe
16-08272
Opis

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Poštni naslov: Kartäuserstraße 61b
Kraj: Freiburg
Koda NUTS: DE132
Poštna številka: 79104
Krajina: DEU
Glavni naslov: www.hba-freiburg.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/12/2016 11:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
962,065.50 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Zimmerei Brunneke GmbH
Poštni naslov: Dalverser Str. 18
Kraj: Berge
Poštna številka: 49626
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.