Publications Office of the EU
Sprejem in obdelava materialov za sežiganje odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Sprejem in obdelava materialov za sežiganje odpadkov

  • Uverejnené
    04/12/2023
  • Rok
    12/01/2024
  • Odpiranje ponudb
    15/01/2024
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: SE224 Skåne län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90513300 Storitve sežiganja odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
30,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2023-459
Opis

LSR sprejema odpadke za sežig z zbiranjem na posestvih gospodinjstev v obliki ostankov odpadkov in v obliki kosovnih odpadkov iz reciklažnih centrov. Poleg tega se les, obdelan s sredstvi za zaščito lesa, zbira tudi za sežig prek naših reciklažnih centrov. Namen javnega naročila je naročiti obdelavo obstoječih frakcij s sežigom.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/01/2024 00:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis:
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
30,000,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: SYSAV Industri AB
Poštni naslov:
Kraj: MALMÖ
Poštna številka: 20213
Krajina:
Uradno ime: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Poštni naslov:
Kraj: HELSINGBORG
Poštna številka: 25106
Krajina:
Uradno ime: Halmstads Energi och Miljö AB
Poštni naslov:
Kraj: HALMSTAD
Poštna številka: 30102
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.