Publications Office of the EU
Sukcesywny zakup (odbiór własny u Wytwórcy) mieszanki mineralno-asfaltowej na gorąco: betonu asfaltowego AC dla obciążenia ruchem KR-1-2 oraz KR 3-4 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sukcesywny zakup (odbiór własny u Wytwórcy) mieszanki mineralno-asfaltowej na gorąco: betonu asfaltowego AC dla obciążenia ruchem KR-1-2 oraz KR 3-4

  • Uverejnené
    09/01/2025
  • Rok
    11/02/2025
  • Odpiranje ponudb
    11/02/2025
  • Oddano
    14/04/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Miejski Zakład Usług Komunalnych
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44113700 Materiali za popravilo cest
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,868,624.80 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,338,933.50 PLN
Referenčna številka ponudbe
WZP.C.271.1.2.2025.AT
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywny zakup (odbiór własny u Wytwórcy) mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco na warstwę podbudowy, warstwę wiążącą oraz warstwę ścieralną dla obciążenia ruchem KR1-2 oraz KR3-4, zgodnych z obowiązującymi normami przedmiotowymi. 2. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji, - wznowienia.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://umsosnowiec.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://umsosnowiec.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/02/2025 10:30
Metoda oddaje
Odległość wytwórni masy bitumicznej
Ocenjena vrednost
4,868,624.80 PLN
Končna pogodbena vrednost
3,338,933.50 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: EUROBUD ASFALTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštni naslov:
Kraj: Mysłowice
Poštna številka: 41-400
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.