Publications Office of the EU
Predhodno preverjanje trga – nezavezujoče – se je začelo v skladu s členom 77(1) zakonske uredbe št. 36/2023, da bi se preveril referenčni trg za zagotavljanje rednih in izrednih storitev vzdrževanja, pomoči in usposabljanja osebja za sisteme radiografskega skeniranja tovora zabojnikov (št. 5 modela HCVG 6033 Vizual) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Predhodno preverjanje trga – nezavezujoče – se je začelo v skladu s členom 77(1) zakonske uredbe št. 36/2023, da bi se preveril referenčni trg za zagotavljanje rednih in izrednih storitev vzdrževanja, pomoči in usposabljanja osebja za sisteme radiografskega skeniranja tovora zabojnikov (št. 5 modela HCVG 6033 Vizual)

  • Objavljeno
    27/02/2024
  • Danes
    05/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Agenzia delle Dogane e dei Monopoli
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50530000 Storitve popravila in vzdrževanja strojev
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Namen tega javnega obvestila je: - za testiranje trenutnega potenciala referenčnega trga, možnih rešitev, ki so na voljo, in povprečnih cenovnih pogojev, ki se uporabljajo za zagotavljanje rednih in izrednih vzdrževalnih storitev, pomoči in usposabljanja osebja za naprave za rentgensko skeniranje tovornih zabojnikov (št. 5 model HCVG 6033 Vizual); - preverite, ali obstaja več kot en gospodarski subjekt, ki bi bil potencialno zainteresiran za opravljanje storitev, zajetih v tem posvetovanju, in bi lahko izvajal vse zahtevane dejavnosti, ker izpolnjujejo potrebne zahteve; - zagotoviti čim večje obveščanje javnosti o sami pobudi, da se zagotovi čim širše razširjanje informacij in doseže čim učinkovitejše sodelovanje zainteresiranih strani; To obvestilo ni neposredno namenjeno oddaji naročila in nikakor ni povabilo k oddaji ponudb ali javna ponudba (v skladu s členom 1336 civilnega zakonika); Udeleženci tako začetega preverjanja trga ne bodo pridobili nobene pravice do sodelovanja v nobenem postopku, ki ga Agencija lahko začne na podlagi posvetovanja.Prijava interesa, ki jo predloži gospodarski subjekt, torej nikakor ni zavezujoča za agencijo, ki si pridržuje pravico, da v vsakem primeru začasno prekine, podaljša, spremeni in/ali prekliče posvetovanje v zvezi s tem javnim obvestilom in/ali ne nadaljuje nobenega nadaljnjega postopka oddaje javnega naročila, ne da bi lahko vlagatelji uveljavljali kakršno koli pravico ali zahtevek, tudi v skladu s členoma 1337 in 1338 civilnega zakonika.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.