Publications Office of the EU
Dobava vselaboratorijske opreme v paketu - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava vselaboratorijske opreme v paketu

  • Uverejnené
    07/08/2026
  • Rok
    18/08/2026
  • Odpiranje ponudb
    18/08/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
AEZ/S-111/2026
Opis

1. Predmet tega naročila je dobava vselaboratorijske opreme, razdeljene na sklope, imenovane „paketi št. 1 do 6“: Sveženj 1: Dobava adapterja (ročaja) za laboratorijske mikroplošče, paket 2: Dobava vakuumskega merilnika (manometra), paket 3: Samodejna dostava celičnega števca, paket 4: Ultrazvočni Pralni Dostava, paket 5: Dobava ogrevalnih plaščev, paket 6: Dostava rotorja.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/299064/notice/public/details
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/299064/notice/public/details
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/08/2026 10:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.