Publications Office of the EU
Single Party Framework Agreement for ATU General Furniture Supply, Delivery, Installation and Repair 2024 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Single Party Framework Agreement for ATU General Furniture Supply, Delivery, Installation and Repair 2024

  • Uverejnené
    16/01/2024
  • Rok
    13/02/2024
  • Oddano
    09/01/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Atlantic Technological University
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: IE041 Border
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39100000 Pohištvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
PIF 23/37 100316
Opis

Atlantic Technological University invites Prequalification Applications in relation to the establishment of a single party framework for the supply, delivery, installation and repair of furniture for Atlantic Technological University. The successful operator will accept full responsibility for the delivery of the goods/services to all ATU Locations. • ATU Galway City • ATU Mayo Campus • ATU Connemara Campus • ATU Sligo • ATU St Angela's • ATU Donegal (Letterkenny and Killybegs Campuses) A framework agreement constitutes a means of establishing overall terms and conditions in accordance with which, for a specified duration, individual contracts may or not be awarded. In the context of a single-party framework agreement.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.etenders.gov.ie/epps/eawarding/showTenderList.do?resourceId=2943295
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.etenders.gov.ie/epps/eawarding/showTenderList.do?resourceId=2943295
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: Cost@40%
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Technical Merit of Proposed Solution and Compliance with Technical Specification
Ponder (odstotek, točno) : 25
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Environmental and Sustainable Considerations
Ponder (odstotek, točno) : 15
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Innovative Design and Universal Design Considerations
Ponder (odstotek, točno) : 10
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Contract Management, Delivery, Repair and Warranty
Ponder (odstotek, točno) : 10
Ocenjena vrednost
3,500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Ultimate Office - H91 H5X7
Poštni naslov:
Kraj: Galway
Poštna številka: H91 H5X7
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.