Publications Office of the EU
Belgija-Bruselj: Večkratno okvirno naročilo za študije na področju svobode, varnosti, pravosodja in pravne države - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Bruselj: Večkratno okvirno naročilo za študije na področju svobode, varnosti, pravosodja in pravne države

  • Uverejnené
    19/05/2020
  • Rok
    25/06/2020
  • Preklicano
    03/05/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Evropski odbor regij
Kraj izvajanja
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Naslov kupca
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gospodarska panoga (glavna CPV)
73210000 Storitve svetovanja na področju raziskav
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
175,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
CDR-TL1-26-2020
Opis

Namen tega javnega razpisa je službam Odbora regij omogočiti, da bodo imele na voljo okvirno naročilo za zagotavljanje storitev znanstvene, pravne, dokumentarne in uredniške pomoči za organe, člane, poročevalce in službe Evropskega odbora regij. Zahteva po storitvah, ki jih izvajajo zunanji strokovnjaki, je eden od ukrepov za zagotavljanje boljših storitev članom z namenom okrepitve in izboljšanja posvetovalnega dela Evropskega odbora regij v okviru zakonodajnih postopkov.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Det Europæiske Regionsudvalg
Poštni naslov: Rue Belliard/Belliardstraat 101
Kraj: Brussels
Koda NUTS: BE100
Poštna številka: 1040
Krajina: BEL
Kontaktna oseba: Unit E4 — General Administration and Public Procurement
Glavni naslov: http://cor.europa.eu
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/07/2020 14:30
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
175,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.