Publications Office of the EU
Romunija-Targu Jiu: Deli strojev za predelavo rudnin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Targu Jiu: Deli strojev za predelavo rudnin

  • Uverejnené
    08/06/2013
  • Rok
    16/07/2013
  • Odpiranje ponudb
    16/07/2013
  • Oddano
    09/09/2013
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: RO412 Gorj
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
43620000 Deli strojev za predelavo rudnin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,996,118.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,238,584.00 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
14
Referenčna številka ponudbe
P 286
Opis

Achizitia De Piese Pentru Utilaje De Prelucrarea Mineralelor, Conform Anexa B Loturi.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/07/2013 11:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.