Publications Office of the EU
Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie

  • Uverejnené
    12/09/2024
  • Rok
    27/09/2024
  • Odpiranje ponudb
    27/09/2024
  • Oddano
    23/12/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Województwo Małopolskie
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79952000 Storitve, povezane z dogodki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
140,033.33 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
124,845.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
EK-IX.272.17.2024
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi organizacyjno-logistycznej związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjne w Krakowie. 2. W ramach zamówienia zostaną zrealizowane między innymi następujące działania: a) zapewnienie osób merytorycznych (moderator i eksperci), b) najem przestrzeni na organizację Forum, c) zapewnienie systemu elektronicznej rejestracji uczestników, d) catering (przerwa kawowa i obiad) dla uczestników Forum. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony, jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” - inwestycja A3.1.1 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. 7. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji imprez. 8. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia wynosi 140 033,33 zł netto. 9. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 175 000,00 zł brutto.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/09/2024 10:05
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Cena brutto wykonania przedmiotu zamówienia - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Zapewnienie dodatkowego tj. 5-go (słownie: piątego) eksperta, który zajmuje się zagadnieniami związanymi z edukacją włączająca, o której mowa w pkt. 2. SOPZ - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Ponder (odstotek, točno) : 20
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Termin na zgłoszenie przez Zamawiającego ostatecznej liczby uczestników Forum, dla których Wykonawca zapewni catering (przerwa kawowa i obiad) - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Ponder (odstotek, točno) : 20
Ocenjena vrednost
140,033.33 PLN
Končna pogodbena vrednost
124,845.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Magdalena Siśkiewicz New Challenge
Poštni naslov:
Kraj: Kraków
Poštna številka: 30-415
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.