Publications Office of the EU
Italija-Caserta: Razni nadomestni deli - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Caserta: Razni nadomestni deli

  • Uverejnené
    20/03/2020
  • Rok
    30/04/2020
  • Odpiranje ponudb
    05/05/2020
  • Oddano
    02/07/2020
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
GISEC SpA
Kraj izvajanja
NUTS code: ITF31 Caserta
Naslov kupca
NUTS code: ITF31 Caserta
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34913000 Razni nadomestni deli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
450,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
450,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

L’appalto ha per oggetto l’affidamento della fornitura di materiale elettrico, oleodinamico, motori, elettropompe, riduttori.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: GISEC SpA
Kraj: Caserta
Koda NUTS: ITF31
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: arch. Biagio Vagliviello
Glavni naslov: www.gisecspa.it
Po elektronski pošti:
https://gisecspa.albofornitori.net
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/05/2020 10:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.