Publications Office of the EU
PL-Dąbrowa Tarnowska: Medicinski pripomočki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Dąbrowa Tarnowska: Medicinski pripomočki

  • Uverejnené
    18/11/2011
  • Rok
    28/12/2011
  • Odpiranje ponudb
    28/12/2011
  • Oddano
    21/02/2012
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kraj izvajanja
NUTS code: PL217 Tarnowski
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33196000 Medicinski pripomočki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
916,702.80 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
915,523.17 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
77
Referenčna številka ponudbe
31/11/ZP
Opis

Dostawa artykułów medycznych.
— pakiet 1: Cewniki łączniki,
— pakiet 3: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 4: Ssaki próżniowe z wymiennymi wkładami workowymi,
— pakiet 5: Maski czepki i fartuchy,
— pakiet 6: Sprzęt jednorazowego użytku,
— pakiet 7: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 8: Zestawy do kaniulacji metodą Seldingera,
— pakiet 9: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 10: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 11: Zgłębniki i przyrządy do żywienia dojelitowego,
— pakiet 12: Maski krtaniowe jednorazowego użytku,
— pakiet 13: Aplikator do przygotowania i pobierania leków z butelek,
— pakiet 15: Smoczki, gruszki,
— pakiet 16: Zestaw drenażu przezskórnego,
— pakiet 17: Zestaw do punkcji jamy opłucnowej,
— pakiet 18: Igły do pobierania leków z fiolek,
— pakiet 19: Higiena skóry i włosów,
— pakiet 20: Papier do drukarki do defibrylatorów,
— pakiet 21: Pościel jednorazowego użytku włókninowa,
— pakiet 22: Klipsy tytanowe,
— pakiet 23: Wkłady do basenów i kaczek,
— pakiet 24: Strzygarki chirurgiczne,
— pakiet 25: Koce grzewcze,
— pakiet 26: Fartuch chirurgiczny,
— pakiet 27: Zestawy do kaniulacji,
— pakiet 28: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 29: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 30: Drenaż jam opłucnowych,
— pakiet 31: Dreny, końcówki do odsysania,
— pakiet 32: Przyrząd do przetaczania płynów dozujących,
— pakiet 33: Przyrządy do przetaczania, worki na mocz,
— pakiet 34: Worek kolostomijny,
— pakiet 35: Kaniule, kraniki,
— pakiet 36: Kaniule,
— pakiet 37: Rampa trójdrożna,
— pakiet 40: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 41: Aparat – do treningu oddechowego,
— pakiet 42: Sprzęt do resuscytacji,
— pakiet 43: Igły i strzykawki,
— pakiet 44: System kapilarny do pobierania krwi włośniczkowej,
— pakiet 45: Ostrza chirurgiczne,
— pakiet 46: Żele do USG i EKG,
— pakiet 47: Elektrody do EKG,
— pakiet 48: Rurki intubacyjne,
— pakiet 49: Rurki signoidoskopowe,
— pakiet 50: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 51: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 52: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 53: Dreny, zgłębniki, kanki,
— pakiet 54: Maski resuscytacyjne 1 x użytku,
— pakiet 55: Papier do EKG i KTG,
— pakiet 57: Cewnik moczowodowy,
— pakiet 58: Cewniki, dreny,
— pakiet 59: Cewniki, łączniki,
— pakiet 60: Elektrody do czasowej stymulacji serca,
— pakiet 61: Cewniki dla Pracowni Urodynamiki,
— pakiet 62: Uchwyty mocujące cewnik,
— pakiet 64: Rurki krtaniowe,
— pakiet 65: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 66: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 68: Igła do znieczuleń typu Pencil - Point,
— pakiet 69: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 70: Filtry oddechowe,
— pakiet 71: Wkład do strzykawki automatycznej,
— pakiet 72: Zestaw do usuwania szwów,
— pakiet 73: Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 74: Higiena jamy ustnej,
— pakiet 75: Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii (PEG),
— pakiet 76: Żel do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 77: Zestaw do biopsji wątroby.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/12/2011 11:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.