Publications Office of the EU
Italija-Cuneo: Razne medicinske naprave in proizvodi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Italija-Cuneo: Razne medicinske naprave in proizvodi

  • Uverejnené
    14/11/2017
  • Rok
    15/12/2017
  • Odpiranje ponudb
    19/12/2017
  • Oddano
    28/12/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ASL CN1
Kraj izvajanja
NUTS code: ITC16 Cuneo
Naslov kupca
NUTS code: ITC16 Cuneo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,596,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
14,252,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
6898282
Opis

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: ASL CN1
Poštni naslov: Via Carlo Boggio 12
Kraj: Cuneo
Koda NUTS: ITC16
Poštna številka: 12100
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: dott.ssa Laura Carignano
Glavni naslov: www.aslcn1.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/12/2017 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.