Publications Office of the EU
Fourniture et livraison de titres de restaurant papier et/ou dématérialisés - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture et livraison de titres de restaurant papier et/ou dématérialisés

  • Uverejnené
    10/10/2024
  • Rok
    07/11/2024
  • Odpiranje ponudb
    11/11/2024
  • Oddano
    23/12/2024
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
CIVIS
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: FRY40 La Réunion
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30199770 Boni za prehrano
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2024DRH005
Opis

Accord cadre mono attributaire avec émission de bon de commande. L'accord cadre dispose d'un seuil minimum par an de 150 000 titres restaurant papier et dématérialisés et un maximum de 200 000 titres restaurant papier et dématérialisés par an. L'accord cadre est conclu pour une durée de 4 ans fermes résiliable annuellement. La valeur faciale du titre restaurant est de 6euros.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://civis.e-marchespublics.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://civis.e-marchespublics.com
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/11/2024 11:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Prix 30 points
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: UP COOP
Poštni naslov:
Kraj: GENNEVILLIERS
Poštna številka: 92230
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.