Publications Office of the EU
Italija-Notaresco: Obratovanje deponij odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Notaresco: Obratovanje deponij odpadkov

  • Uverejnené
    26/03/2013
  • Rok
    12/06/2013
  • Odpiranje ponudb
    17/06/2013
  • Oddano
    16/01/2014
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Cirsu SpA
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90530000 Obratovanje deponij odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
30,096,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Progettazione definitiva , Progettazione esecutiva, Costruzione e Gestione di un Impianto per lo smaltimento dei rifiuti in Località “Casette di Grasciano”, Comune di Notaresco (TE) sulla base del progetto Preliminare predisposto da questa Società e dell'Autorizzazione Integrata Ambientale rilasciata dalla Regione Abruzzo n. 10/10 in data 4.8.2011 e n. 5/11 in data 4.8.2011.
La gestione funzionale ed economica, la manutenzione ordinaria e straordinaria, gli adeguamenti tecnici necessari per il proseguo della gestione e gli adeguamenti programmati o straordinari, dovrà essere garantita per tutta la durata della concessione il tutto secondo le indicazioni che saranno adeguatamente precisate nel piano economico-finanziario di copertura degli investimenti e descrittivo dei criteri gestionali, da proporre in sede di offerta.
La descrizione delle opere e le specifiche caratteristiche tecniche nonché i livelli prestazionali richiesti sono puntualmente indicati nella “Relazione tecnica di progetto- elaborato A1” e negli altri documenti approvati con il provvedimento AIA 10/10 richiamati all'art. 7,del Capitolato descrittivo e prestazionale, ai quali si rimanda per la completa definizione dell'opera da realizzare.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Cirsu SpA
Poštni naslov: Loc. Casette di Grasciano
Kraj: Notaresco (TE)
Poštna številka: 64020
Krajina: ITA
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/06/2013 09:30
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
30,096,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Con.S.Amb. s.c.a.r.l.
Poštni naslov: Via XX Settembre 17/19
Kraj: L'Aquila
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.