Publications Office of the EU
Poljska-Opole: Para, topla voda in pripadajoči proizvodi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Opole: Para, topla voda in pripadajoči proizvodi

  • Uverejnené
    20/03/2020
  • Rok
    24/04/2020
  • Odpiranje ponudb
    24/04/2020
  • Oddano
    20/05/2020
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09320000 Para, topla voda in pripadajoči proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,893,610.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,195,731.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
TLZP/2-23/233/29/2020
Opis

Świadczenie usług dostawy energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania (CO), ciepła technologicznego (CT), ciepłej wody użytkowej – CWU oraz pary dla USK w Opolu na bazie dzierżawionej kotłowni wraz z urządzeniami i maszynami oraz siecią przesyłową.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/04/2020 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,893,610.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
3,195,731.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Energetyka Cieplna opolszczyzny S.A.
Poštni naslov: ul. Harcerska 15
Kraj: Opole
Poštna številka: 45-118
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.