Publications Office of the EU
Španija-Ponferrada: Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Španija-Ponferrada: Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije

  • Uverejnené
    07/08/2019
  • Rok
    04/09/2019
  • Odpiranje ponudb
    13/09/2019
  • Oddano
    05/11/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Alcaldía del Ayuntamiento de Ponferrada
Kraj izvajanja
NUTS code: ES413 León
Naslov kupca
NUTS code: ES413 León
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09000000 Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
945,908.76 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
214,979.26 EUR
Referenčna številka ponudbe
2019/0020
Opis

Gasóleo calefacción a colegios públicos y centros de dependencia municipal.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Alcaldia del Ayuntamiento de Ponferrada
Nacionalna registracijska številka: P2411800B
Poštni naslov: Plaza del Ayuntamiento, 1
Kraj: Ponferrada
Koda NUTS: ES413
Poštna številka: 24401
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Alcaldia del Ayuntamiento de Ponferrada
Glavni naslov: http://www.ponferrada.org
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/09/2019 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
945,908.76 EUR
Končna pogodbena vrednost
214,979.26 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Berciana de Petróleos, S. L.
Poštni naslov: Polígono industrial Bierzo, parcela 56
Kraj: Toral de los Vados
Poštna številka: 24560
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.