Publications Office of the EU
Belgija-Bruselj: Zagotavljanje storitev za ustvarjanje zbirke muzejskih predmetov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Bruselj: Zagotavljanje storitev za ustvarjanje zbirke muzejskih predmetov

  • Uverejnené
    25/07/2018
  • Rok
    18/09/2018
  • Odpiranje ponudb
    25/09/2018
  • Oddano
    16/11/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Evropski parlament, Generalni direktorat za komuniciranje (COMM), Directorate for Visitors, House of European History
Kraj izvajanja
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Naslov kupca
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gospodarska panoga (glavna CPV)
92521000 Storitve muzejev
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,250,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
COMM/AWD/2018/139
Opis

Posrednik za zagotavljanje storitev za ustvarjanje zbirke Hiše evropske zgodovine. Okvirno naročilo zajema naslednje storitve:
1. pomoč na področju raziskav in/ali iskanja predmetov za zbirko;
2. zagotavljanje strokovnega znanja;
3. posredniške storitve za pridobitev muzejskih predmetov, vključno z dostavo.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Europa-Parlamentet, Directorate-General for Communication, Directorate for Visitors, House of European History
Poštni naslov: 60 Rue Wiertz
Kraj: Brussels
Koda NUTS: BE100
Poštna številka: 1047
Krajina: BEL
Glavni naslov: www.europarl.europa.eu/tenders/invitations.htm
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/09/2018 10:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
3,250,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Maatschap Waardewerk
Poštni naslov: Olympisch Stadion 24-28
Kraj: Amsterdam
Poštna številka: 1076 DE
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.