Publications Office of the EU
Storitev celostnega upravljanja delovnih oblačil osebja za vzdrževanje mobilnega materiala in železniškega omrežja, komunikacij in upravljavca železnic Generalitat de Catalunya - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Storitev celostnega upravljanja delovnih oblačil osebja za vzdrževanje mobilnega materiala in železniškega omrežja, komunikacij in upravljavca železnic Generalitat de Catalunya

  • Uverejnené
    15/09/2025
  • Rok
    16/10/2025
  • Oddano
    26/03/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98312000 Storitve čiščenja tekstila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,688,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
863,307.25 EUR
Referenčna številka ponudbe
PO101/25
Opis

Storitev celostnega upravljanja delovnih oblačil osebja za vzdrževanje mobilnega materiala in železniškega omrežja, komunikacij in upravljavca železnic Generalitat de Catalunya

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/FGC
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/FGC
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Criterios automaticos relacionados con la calidad
Ponder (odstotek, točno) : 50
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Precio
Ponder (odstotek, točno) : 50
Ocenjena vrednost
2,688,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
863,307.25 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ITURRI SA
Poštni naslov:
Kraj: Sevilla
Poštna številka: 41007
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.