Publications Office of the EU
F-Bobigny: Storitve popravila in vzdrževanja opreme za pripravo in dostavo hrane - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Bobigny: Storitve popravila in vzdrževanja opreme za pripravo in dostavo hrane

  • Oddano
    03/06/2011
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50883000 Storitve popravila in vzdrževanja opreme za pripravo in dostavo hrane
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
99,460.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
39,654.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
20119300023
Opis

MAPA no 10s0177 maintenance du matériel des cuisines départementales.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
99,460.00
Končna pogodbena vrednost
39,654.00 EUR
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.