Publications Office of the EU
Francija-Nica: Storitve zavarovanja motornih vozil - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Nica: Storitve zavarovanja motornih vozil

  • Oddano
    13/03/2014
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66514110 Storitve zavarovanja motornih vozil
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
625,961.40 EUR
Referenčna številka ponudbe
NCA-13-0505
Opis

appel d'offres ouvert européen passé en application des articles 33 et 57 à 59 du Code des Marchés Publics.
L'Objet de la présente consultation est l'assurance flotte automobile pour la Métropole Nice Côte d'azur, la Ville de Nice et le Comité Communal d'action Sociale (Ccas) de la Ville de Nice.
Dans le cadre de sa démarche de gestion globale des risques, l'assuré souhaite faire appel au marché afin de contracter avec une compagnie d'assurance qui garantira les dommages à sa flotte automobile, et qui l'accompagneront dans l'application de sa stratégie d'assurance desdits biens

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
625,961.40 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: société SMACL
Poštni naslov: 141 Avenue Salvador Allende
Kraj: Niort cedex 9
Poštna številka: 79031
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.