Publications Office of the EU
PL-Poznań: Storitve pralnic in kemičnih čistilnic - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

PL-Poznań: Storitve pralnic in kemičnih čistilnic

  • Uverejnené
    01/03/2012
  • Rok
    23/04/2012
  • Oddano
    28/05/2012
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98310000 Storitve pralnic in kemičnih čistilnic
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,456,585.37 PLN
Referenčna številka ponudbe
EZP/26/12
Opis

Usługa pralnicza i szwalnicza oraz dzierżawa bielizny operacyjnej barierowej i obłożeń.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiegow Poznaniu, Dział Zamówień Publicznych, pokój 603
Poštni naslov: ul. Długa 1/2 Dział Zamówień Publicznych, pok. 603
Kraj: Poznań
Poštna številka: 61-848
Krajina: POL
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
3,456,585.37 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Pralnia Zofia Siąkowska
Poštni naslov: ul. Brzoskwiniowa 10
Kraj: Luboń
Poštna številka: 62-030
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.