Publications Office of the EU
Belgija-Wommelgem: Odstranjevanje in obdelava odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Wommelgem: Odstranjevanje in obdelava odpadkov

  • Uverejnené
    18/05/2022
  • Rok
    16/06/2022
  • Odpiranje ponudb
    16/06/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
IGEAN Milieu & veiligheid
Kraj izvajanja
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Naslov kupca
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
12
Referenčna številka ponudbe
IGEAN MV-Inzameling, herbestemming, verwerking textiel in de IGEANr-F02_1
Opis

De opdracht omvat de inzameling van textiel in de gemeenten die deel uitmaken van het werkingsgebied van IGEAN, dat maximaal bestaat uit de gemeenten van het arrondissement Antwerpen, met uitzondering van de stad Antwerpen en de gemeente Zwijndrecht (28). Het textiel bestaat uit kleding, schoeisel, handtassen, beddengoed, woningtextiel, gordijnen, tafelkleden, servetten, handdoeken, lakens, werk- en beschermkledij en producten vervaardigd uit natuurlijke of synthetische vezels die ontstaan door de normale werking van een particuliere huishouding. De overeenkomst omvat eveneens de herbestemming en de verwerking van het ingezamelde textiel.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=IGEAN+MV-Inzameling%2C+herbestemming%2C+verwerking+textiel+in+de+IGEANr-F02
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/06/2022 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.