Publications Office of the EU
Bazen za prosti čas GalaxSea Jena - Energetska prenova - Sklop 4: Demontažna dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Bazen za prosti čas GalaxSea Jena - Energetska prenova - Sklop 4: Demontažna dela

  • Uverejnené
    19/03/2026
  • Rok
    20/04/2026
  • Oddano
    29/05/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Jenaer Bäder und Freizeit GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45212212 Gradbena dela na kopališčih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
179,785.34 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Jenaer Bäder u. Freizeit GmbH namerava celovito posodobiti bazen za prosti čas GalaxSea na lokaciji Rudolstädter Straße 37 na lokaciji 07745 Jena in ga zlasti energetsko prenoviti. V okviru energetsko učinkovite prenove bodo neizolirani tobogani nadomeščeni z novim objektom, zunanji bazen bo preurejen in zaprt, nekdanji športni bazen pa bo klimatsko ločen od otroškega in pustolovskega prostora. Prav tako je treba zmanjšati vodne površine, različne vodne krogotoke ločiti drug od drugega in posodobiti notranje in zunanje savne. Dostop do bazena za prosti čas je treba zagotoviti z dvema dvigaloma. Wellness v zgornjem nadstropju je treba spremeniti v prostor za osebje s garderobami, tuši, saloni in pisarniškimi delovnimi postajami. Novi kadrovski oddelek je namenjen izpolnjevanju trenutnih zahtev na delovnem mestu in omogočanju zaposlenim, da delajo v sodobnih delovnih pogojih. Nekdanji bazen za plavanje in poučevanje bo preoblikovan v bazen za potapljanje/skakanje in nov otroški prostor s pršilnim parkom in suhim igriščem. Nekdanji otroški veslaški bazen se prenavlja z manjšo vodno površino z različnimi globinami vode. Gradbeno tehnologijo je treba prenoviti, razširiti in prilagoditi spremenjenim potrebam kopalnice.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.futura-srm.com/SupplierWeb/login.aspx
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.futura-srm.com/SupplierWeb/login.aspx
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo: Preis
Vrsta: price
Opis: Preis
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
179,785.34 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Fiotech e.K.
Poštni naslov:
Kraj: Biebesheim
Poštna številka: 64584
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.