Publications Office of the EU
Francija-Niort: Materiali za gradnjo cest - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Niort: Materiali za gradnjo cest

  • Oddano
    09/12/2017
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Conseil général des Deux-Sèvres
Kraj izvajanja
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Naslov kupca
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44113000 Materiali za gradnjo cest
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
261,754.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Fourniture et transport de matériaux pour la voirie.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
261,754.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Colas centre ouest
Poštni naslov: 5 rue des Sablières
Kraj: Airvault
Poštna številka: 79600
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.