-
Uverejnené26/04/2023
-
Rok24/05/2023
-
Odpiranje ponudb24/05/2023
-
Oddano16/06/2023
-
Danes04/09/2026
Nastavitveni pripomočki
- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka
Francija-Ablis: Šolski obroki
le présent marché concerne l'élaboration et la livraison de repas, selon le principe de la liaison froide, ainsi que la mise à disposition du matériel nécessaire au stockage et au réchauffage des repas pour les membres du groupement de commandes suivants : Communes d'ablis, Ponthévrard, Prunay en Yvelines, Saint Martin de Bréthencourt, Sainte-Mesme et du Sivos de la Pointe du Diamant.Le présent marché est un accord-cadre de fourniture, passé selon une procédure d'appel d'offres ouvert selon les dispositions des articles L2124-2, R2124-2 et R2161-2 à R2161-5 du Code de la commande publique.La Commune d'ablis est désignée coordinatrice du groupement de commandes.des repas
https://www.marches-publics.info/
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
55523100 - Storitve dobave šolskih obrokov
15894200 - Pripravljeni obroki
55300000 - Storitve restavracij in postrežbe
55321000 - Storitve priprave obrokov
55320000 - Storitve serviranja obrokov
Poštni naslov: zone D'Activite Intercommunale
Kraj: Beaufay
Poštna številka: 72110
Krajina: FRA
Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.