Publications Office of the EU
Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung

  • Uverejnené
    21/05/2024
  • Rok
    17/06/2024
  • Oddano
    16/12/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Samtgemeinde Boldecker Land
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE914 Gifhorn
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71221000 Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
341,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
-1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2416-1
Opis

Die Samtgemeinde Boldecker Land plant den Neubau einer Kita in Tappenbeck. Dazu sind die Leistungen der Objektplanung Gebäude/Innenräume gemäß § 34 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlage 10 und Leistungen der Objektplanung Freianlagen gemäß § 39 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlagen 11 zu erbringen.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Projekteinschätzung und Herangehensweise
Ocenjena vrednost
341,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
-1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Die Planschmiede 2KS GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Hankensbüttel
Poštna številka: 29386
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.