Publications Office of the EU
Francija-Champigny-sur-Marne: Šotori - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Champigny-sur-Marne: Šotori

  • Uverejnené
    24/07/2023
  • Rok
    07/09/2023
  • Odpiranje ponudb
    07/09/2023
  • Oddano
    10/10/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
ept paris est marne et bois
Kraj izvajanja
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Naslov kupca
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39522530 Šotori
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,000,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
EPT 2315
Opis

fourniture, transport et livraison de barnums pour les marchés aux comestibles de l'ept Paris Est Marne & Bois

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_soN8kxnsVs
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/09/2023 13:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1,000,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: hbe distribution
Poštni naslov: 90 avenue Victor Hugo
Kraj: Aubervilliers
Poštna številka: 93300
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.