Publications Office of the EU
Veldwerk (monstername) en analyse - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Veldwerk (monstername) en analyse

  • Uverejnené
    18/03/2024
  • Rok
    09/05/2024
  • Odpiranje ponudb
    09/05/2024
  • Oddano
    15/01/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71620000 Storitve analiz
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,240,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Veldwerk: Het nemen, verpakken en transporteren van een indicatief of repressief monster. Analyse: Het in een lab analyseren van genomen monsters. ILT: De geraamde opdrachtwaarde van de opdracht is € 1.000.000,- exclusief btw per jaar. Nea: De geraamde opdrachtwaarde van de opdracht is € 60.000,- exclusief btw per jaar. Uitgaande van de maximale looptijd van vier (4) jaar komt dat neer op een totale opdrachtwaarde van € 4.240.000,- exclusief btw.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/329389
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/329389
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/05/2024 12:01
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Innovatie en ontwikkeling
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
4,240,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SGS Nederland B.V.
Poštni naslov:
Kraj: SPIJKENISSE
Poštna številka: 3208LA
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.