Publications Office of the EU
Nemčija-Heide: Zemeljski plin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Heide: Zemeljski plin

  • Uverejnené
    27/08/2016
  • Rok
    27/09/2016
  • Odpiranje ponudb
    28/09/2016
  • Oddano
    18/10/2016
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Heide
Kraj izvajanja
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Naslov kupca
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09123000 Zemeljski plin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
510,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
510,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Lieferung von Erdgas für die Stadt Heide für den Lieferzeitraum 1.1.2017 – 1.1.2019. Das Gesamtvolumen in Höhe von 6 380 000 kWh jährlich verteilt sich auf 30 nicht leistungsgemessene Lieferstellen.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/09/2016 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
510,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
510,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Stadtwerke Heide GmbH
Poštni naslov: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Kraj: Heide
Poštna številka: 25746
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.