Publications Office of the EU
Romunija-Târgu Mureș: Instrumenti za operacijske dvorane - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Târgu Mureș: Instrumenti za operacijske dvorane

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Rok
    06/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    06/05/2022
  • Oddano
    24/05/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Kraj izvajanja
NUTS code: RO125 Mureş
Naslov kupca
NUTS code: RO125 Mureş
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33162200 Instrumenti za operacijske dvorane
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
5,066,100.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,999,968.00 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
4323209/2022/8751/04.04.2022
Opis

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Nacionalna registracijska številka: 4323209
Poštni naslov: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Kraj: Targu Mures
Koda NUTS: RO125
Poštna številka: 540136
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: Achim Simona
Glavni naslov: www.spitalmures.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/05/2022 15:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.