Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Epruvete - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Varšava: Epruvete

  • Uverejnené
    01/08/2018
  • Rok
    10/09/2018
  • Odpiranje ponudb
    10/09/2018
  • Oddano
    30/10/2018
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Samodzielny Centralny Publiczny Szpital Kliniczny
Kraj izvajanja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33192500 Epruvete
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
91,000.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
92,316.02 PLN
Referenčna številka ponudbe
DZP.262.100.2018
Opis

Dostawa probówek z odczynnikami do pobierania krwi do badań i akcesoriów laboratoryjnych (szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Samodzielny Centralny Publiczny Szpital Kliniczny
Poštni naslov: ul. Banacha 1a
Kraj: Warszawa
Koda NUTS: PL911
Poštna številka: 02-097
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Agata Cieślak - Dział Zamówień Publicznych, blok B pok.4
Glavni naslov: www.spcsk.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/09/2018 09:30
Kraj izvajanja
oznaka CPV

33192500 - Epruvete

38437000 - Laboratorijske pipete in dodatki

33600000 - Farmacevtski proizvodi

33696000 - Reagenti in kontrastna sredstva

33140000 - Proizvodi za medicinsko uporabo

33690000 - Različna zdravila

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
91,000.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
92,316.02 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: PROFILAB s.c. Włodzimierz Stachura, Jerzy Holli, Anna Wiącek-Żychlińska
Poštni naslov: ul. Emaliowa 28
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 02-295
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.