Publications Office of the EU
Heizungsarbeiten_rl - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Heizungsarbeiten_rl

  • Uverejnené
    11/03/2025
  • Rok
    24/03/2025
  • Odpiranje ponudb
    24/03/2025
  • Oddano
    06/06/2025
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Münchner Wohnen GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.01 EUR
Referenčna številka ponudbe
NE_0600_0001_45_2025_bau_rl
Opis

Heizungsarbeiten für Neufreimann BAYMU1(13)

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.meinauftrag.rib.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/03/2025 09:00
Metoda oddaje
Gesamtpreis des Angebots
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
0.01 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Weigerstorfer GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Freyung
Poštna številka: 94078
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.