Publications Office of the EU
Latvija-Riga: Zemeljski plin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Riga: Zemeljski plin

  • Objavljeno
    21/07/2023
  • Predvidena objava
    24/07/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Latvijas Nacionālais arhīvs
Kraj izvajanja
NUTS code: LV00 Latvija
Naslov kupca
NUTS code: LV00 Latvija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09123000 Zemeljski plin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
145,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

dabasgāzes piegāde Latvijas Nacionālā arhīvam Skandu ielā 14, Rīga

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
145,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.