Publications Office of the EU
Bolgarija-Kozloduy: Strežniki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Kozloduy: Strežniki

  • Uverejnené
    10/03/2023
  • Rok
    06/04/2023
  • Odpiranje ponudb
    07/04/2023
  • Oddano
    08/06/2023
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Kraj izvajanja
NUTS code: BG313 Враца
Naslov kupca
NUTS code: BG313 Враца
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48820000 Strežniki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
198,270.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
128,000.00 BGN
Referenčna številka ponudbe
51007
Opis

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/276726
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/04/2023 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
198,270.00 BGN
Končna pogodbena vrednost
128,000.00 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: АСАП ЕООД
Poštni naslov: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Kraj: гр. София
Poštna številka: 1612
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.