Publications Office of the EU
Švica-Ebnat-Kappel: Oprema za zasilno razsvetljavo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švica-Ebnat-Kappel: Oprema za zasilno razsvetljavo

  • Uverejnené
    05/05/2020
  • Rok
    15/06/2020
  • Odpiranje ponudb
    16/06/2020
  • Oddano
    20/08/2020
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Gemeinde Ebnat-Kappel
Kraj izvajanja
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Naslov kupca
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Gospodarska panoga (glavna CPV)
31518200 Oprema za zasilno razsvetljavo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
68,274.35 CHF
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Neubau Pflegeheim Wier, Ebnat-Kappel: BPK 231.4 Lieferung Notlichtanlage.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: PS Prieto Stüdli engineering GmbH BKP-Nr. 231.43
Poštni naslov: Bahnhofstraße 57
Kraj: Arbon
Koda NUTS: CH0
Poštna številka: 9320
Krajina: CHE
Glavni naslov: https://www.simap.ch
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/06/2020 23:59
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
68,274.35 CHF
Oddaja naročil
Uradno ime: Inotec Sicherheitstechnik (Schweiz) AG
Poštni naslov: Industriepark 5
Kraj: Uster
Poštna številka: 8610
Krajina: CHE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.