Publications Office of the EU
Francija-Roanne: Tiskarske in distributerske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Roanne: Tiskarske in distributerske storitve

  • Oddano
    23/12/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ville de Roanne
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK25 Loire
Naslov kupca
NUTS code: FRK25 Loire
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79824000 Tiskarske in distributerske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
199,500.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Diffusion de magazines (Roannais Mag/Mag Roanne) et de supports de communication.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV

79824000 - Tiskarske in distributerske storitve

64100000 - Poštne in kurirske storitve

64121000 - Multimodalne kurirske storitve

64120000 - Kurirske storitve

64000000 - Poštne in telekomunikacijske storitve

Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.