Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Storitve vzdrževanja dvigal - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Storitve vzdrževanja dvigal

  • Uverejnené
    15/06/2022
  • Rok
    19/07/2022
  • Odpiranje ponudb
    19/07/2022
  • Oddano
    06/09/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Kraj izvajanja
NUTS code: LT Lietuva
Naslov kupca
NUTS code: LT Lietuva
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50750000 Storitve vzdrževanja dvigal
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
78,120.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Nacionalna registracijska številka: 188710061
Poštni naslov: Konstitucijos pr.3
Kraj: Vilnius
Koda NUTS: LT
Poštna številka: 09601
Krajina: LTU
Kontaktna oseba: Irina Fišer
Glavni naslov: http://www.vilnius.lt
Po elektronski pošti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/07/2022 10:45
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
78,120.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: UAB Liftai EU
Poštni naslov: Panerių g. 51-400
Kraj: Vilnius
Poštna številka: 03160
Krajina: LTU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.