Publications Office of the EU
F-Rennes: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Rennes: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago

  • Uverejnené
    03/02/2011
  • Rok
    14/03/2011
  • Oddano
    01/07/2011
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
8,100.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
YLCL1008
Opis

Dispositifs médicaux stériles pour environnement chirurgical.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
8,100.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.