Publications Office of the EU
DG – Diagnostické kazety určené pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve s výpůjčkou analytického systému - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DG – Diagnostické kazety určené pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve s výpůjčkou analytického systému

  • Uverejnené
    02/09/2026
  • Danes
    04/09/2026
  • Rok
    02/10/2026
  • Odpiranje ponudb
    02/10/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Institut klinické a experimentální medicíny
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33694000 Sredstva za diagnostiko
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
7,000,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
PZ-2026-0000758
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednorázových diagnostických kazet určených pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve včetně bezplatné výpůjčky kompatibilního analytického systému v počtu 2 ks včetně poskytování servisní podpory po celou dobu výpůjčky. Vypůjčený systém musí umožňovat provádění komplexního viskoelastického hodnocení hemostázy z plné krve přímo u pacienta (point-of-care) a být určen pro použití zejména v kardiochirurgii, transplantační chirurgii, cévní chirurgii, traumatologii a intenzivní péči.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/10/2026 10:00
Metoda oddaje
Nejnižší nabídková cena
Ocenjena vrednost
7,000,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.