Publications Office of the EU
Belgija-Evere: Orožje, strelivo in pripadajoči deli - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Evere: Orožje, strelivo in pripadajoči deli

  • Uverejnené
    26/10/2020
  • Rok
    23/11/2020
  • Oddano
    25/03/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
MRMP-L/A - Algemene Directie Material Resources - Divisie Overheidsopdrachten - Sectie "Land Systems " - Ondersectie "Verwerving"
Kraj izvajanja
NUTS code: BE Belgique/België
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35300000 Orožje, strelivo in pripadajoči deli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
643,668.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
MRMP-L/A-20LA312bis-F18_0
Opis

Acquisition de Signal Day & Night

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
643,668.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Grame
Poštni naslov:
Kraj: Bruxelles
Poštna številka:
Krajina: BEL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.