Publications Office of the EU
Norveška-Oslo: Preiskovalne in varovalne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Oslo: Preiskovalne in varovalne storitve

  • Uverejnené
    07/05/2021
  • Rok
    04/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    04/06/2021
  • Oddano
    08/07/2021
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stortinget
Kraj izvajanja
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Naslov kupca
NUTS code: NO Norge
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79700000 Preiskovalne in varovalne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,500,000.00 NOK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,500,000.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
2021/2221
Opis

In their open threat assessments, the security authorities have pointed out that advanced threat actors, including foreign intelligence, use large resources to break into Norwegian computer networks in order to gain access to information and to influence Norwegian decision-making processes.
Digital attacks are ongoing, and security measures are continuously developed based on risk and vulnerability analysis. Regardless, in one year, the Norwegian Parliament has been exposed to two cyber attacks where hackers managed to obtain data from our systems. In the first instance, PST's investigation concluded on 8 December 2020 that foreign intelligence was behind the attack. The last attack is still under investigation, and the Norwegian Parliament does not know who is responsible for the attack. The attack is considered to be very advanced.
With an increasingly complex and demanding digital threats and with the experiences from the events mentioned, the Norwegian Parliament's administration wants to carry out an external evaluation.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://permalink.mercell.com/154763539.aspx
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/06/2021 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,500,000.00 NOK
Končna pogodbena vrednost
1,500,000.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: KPMG AS (Hovedenhet)
Poštni naslov: Sørkedalsveien 6
Kraj: OSLO
Poštna številka: 0369
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.