Publications Office of the EU
Češka-Hradec Králové: Medicinska oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Hradec Králové: Medicinska oprema

  • Uverejnené
    03/05/2021
  • Rok
    31/05/2021
  • Odpiranje ponudb
    31/05/2021
  • Oddano
    24/08/2021
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Královéhradecký kraj
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33100000 Medicinska oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,220,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,195,600.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
31/05/2021 09:00
Kupci
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,220,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
2,195,600.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Poštni naslov: Knínická 1577/8
Kraj: Kuřim
Poštna številka: 664 34
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.